• به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، طبق تصمیم هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران (محلات، نیم ور) مقرر گردیده است تمامی سنگ های کوپ و سنگ های فرآوری شده موجود در نمایشگاه دهم با ۲۰% تخفیف عرضه شود.

    در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات کارخانجات فرآوری سنگ های تزئینی تامین سنگ خام (کوپ) با قیمتی مناسب است که با این تصمیم مهم و تاثیر گذار، مدیران کارخانجات مختلف می توانند سالی یک بار سنگ مورد نیاز خود را با ۲۰% تخفیف خریداری کنند. بدون شک این مساله می تواند به میزان بسیار زیادی در پایین آمدن هزینه های کارخانجات سنگبری و در نهایت قیمت سنگ فرآوری شده تاثیر بگذارد.

    بسیاری از خریداران سنگ های فرآوری شده از گران بودن قیمت این سنگ ها گله مند هستند و همیشه دنبال فرصتی مناسب هستند تا سنگ مورد نیاز خود را با قیمتی پایین تر تهیه کنند. عرضه سنگ های فرآوری شده با ۲۰% تخفیف در دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران (محلات، نیم ور) می تواند فرصتی بسیار مناسب برای تمامی پیمانکاران ساختمانی و انبارداران و صادرکنندگان سنگ باشد که می خواهند سنگ های با کیفیت مورد نیاز خود را با قیمیتی پایین تر تهیه کنند.

    تخفیف ۲۰ درصدی سنگ های کوپ و فرآوری شده در دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران (محلات، نیم ور) می تواند به میزان بسیار زیادی تحرک های لازم اقتصادی را در این حوزه ایجاد و بسترهای لازم برای رشد و توسعه و شکوفایی این صنعت را فراهم کند.

    دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ مهر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران (محلات، نیم ور) برگزار خواهد شد.