•  به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، امروز پنجشنبه مورخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت از سایت نمایشگاه بین المللی سنگ ایران ( محلات-نیمور) بازدید به عمل آورد. علیرضا سلیمی نماینده مردم شهرستان محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی، محمدرضا حاجی پور ریس سازمان صنعت، معدن تجارت استان مرکزی، حجت الاسلام والمسلمین لطفی امام جمعه شهر نیمور، ملکی رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت شهرستان محلات و دکتر کردی سرپرست فرمانداری شهرستان محلات به عنوان هیئت همراه در این بازدید حضور داشتند.

    بین المللی شدن نمایشگاه سنگ ایران و اخذ مجوزهای لازم برای این نمایشگاه برای برگزاری بین المللی آن و ادامه ساخت و ساز های مربوط به تجهیز هر چه بیشتر نمایشگاه تا تکمیل نهایی و برنامه ریزی برای حضور بسیار گسترده تجار بین المللی تا سقف ۵۰۰ نفر برای نمایشگاه یازدهم از نکات بسیار مهم گزارش مسئولین شرکت یکتا سنگ به محمد شریعتمداری بود.

    بنا بر گزارش ارائه شده مسئولین شرکت یکتا سنگ به وزیر صنعت معدن و تجارت، برای نمایشگاه یازدهم برنامه ریزی شده است تا تجار و بازرگانانی از کشورهای برزیل، هند، چین، ایتالیا، ترکیه، امارات، عمان، انگلستان، فرانسه، عراق، روسیه و افغانستان در نمایشگاه یازدهم حضور داشته باشند. همچنین مقرر شده است تا در نمایشگاه یازدهم ۱۰۰۰ معدن ایران سنگ کوپ خود را در معرض نمایش بگذارند.

    در پایان محمد شریعتمداری از حضور خود در افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه سنگ ایران خبر داد.

    لازم به ذکر است یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران ۱۷ الی ۲۰ مهرماه در سایت نمایشگاه بین المللی سنگ ایران برگزار می شود.