• حسین پورحسنی رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف ما در برگزاری نمایشگاه سنگ ایران بالا بردن روزافزون کیفیت این نمایشگاه و رساندن آن به درجه ای از کیفیت و کمیت است که بتواند ابتدا در منطقه خاورمیانه و پس از آن در دنیا حرف اول را بزند.

    وی افزود: در همین راستا به صورت روزمره با تمامی فعالان صنعت سنگ در تماس هستیم و با جان و دل به صحبت ها و طرح هایی که آنها برای بهتر شدن نمایشگاه دارند گوش فرا می دهیم و پس از تصویب این طرح ها در هیات مدیره نمایشگاه، آنها را اجرایی می کنیم.

    وی تصریح کرد: یکی از مهمترین اقداماتی که برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه دهم باید انجام شود ساخت سوله جدید و افزایش مساحت سرپوشیده نمایشگاهی است که در همین راستا در نظر داریم ۶۰۰۰ متر سوله جدید را در جایگاه نمایشگاه احداث کنیم. ساخت این سوله در فضای نمایشگاه آغاز شده است و به طور حتم قبل از برگزاری نمایشگاه دهم به بهره برداری خواهد رسید.

    وی ادامه داد: در کنار ساخت سوله، امکانات رفاهی جایگاه نمایشگاه نیز افزایش خواهد یافت و به سمتی پیش خواهیم رفت که تمامی فعالان صنعت سنگ کشور که در نمایشگاه حضور می یابند بهترین خدمات و سرویس دهی را دریافت کنند.

    رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران گفت: صنعت سنگ ایران امروز به نقطه ای از رشد و تعالی رسیده که می تواند برای خود نمایشگاهی اختصاصی داشته باشد. به نظرم این دستاورد بسیار بزرگی برای این صنعت است.

    پورحسنی تاکید کرد: این نمایشگاه متعلق به تمامی فعالان صنعت سنگ ایران است و ما خدمتگزار همکاران خود در این بخش هستیم. بدون شک همکاری و همیاری روزافزون تمامی فعالان صنعت سنگ با این نمایشگاه می تواند تحولات بسیار مهمی را در صنعت سنگ ایران ایجاد کند.