• حسین پورحسنی رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف ما در برگزاری نمایشگاه سنگ ایران بالا بردن روزافزون کیفیت این نمایشگاه و رساندن آن به درجه ای از کیفیت و کمیت است که بتواند ابتدا در منطقه خاورمیانه و پس از آن در دنیا حرف اول را بزند.

    وی افزود: در همین راستا به صورت روزمره با تمامی فعالان صنعت سنگ در تماس هستیم و با جان و دل به صحبت ها و طرح هایی که آنها برای بهتر شدن نمایشگاه دارند گوش فرا می دهیم و پس از تصویب این طرح ها در هیات مدیره نمایشگاه، آنها را اجرایی می کنیم.

    وی تصریح کرد: یکی از مهمترین اقداماتی که برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه دهم باید انجام شود ساخت سوله جدید و افزایش مساحت سرپوشیده نمایشگاهی است که در همین راستا در نظر داریم ۸۰۰۰ متر سوله جدید را در جایگاه نمایشگاه احداث کنیم. مقدمات ساخت این سوله فراهم شده و مراحل ساخت آن به زودی آغاز خواهد شد.

    وی ادامه داد: در کنار ساخت سوله، امکانات رفاهی جایگاه نمایشگاه نیز افزایش خواهد یافت و به سمتی پیش خواهیم رفت که تمامی فعالان صنعت سنگ کشور که در نمایشگاه حضور می یابند بهترین خدمات و سرویس دهی را دریافت کنند.

    رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران گفت: صنعت سنگ ایران امروز به نقطه ای از رشد و تعالی رسیده که می تواند برای خود نمایشگاهی اختصاصی داشته باشد. به نظرم این دستاورد بسیار بزرگی برای این صنعت است.

    پورحسنی تاکید کرد: این نمایشگاه متعلق به تمامی فعالان صنعت سنگ ایران است و ما خدمتگزار همکاران خود در این بخش هستیم. بدون شک همکاری و همیاری روزافزون تمامی فعالان صنعت سنگ با این نمایشگاه می تواند تحولات بسیار مهمی را در صنعت سنگ ایران ایجاد کند.