• به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر نیمور در مورد مشکل چاه‌های آب اظهار کرد: در بحث پرکردن چاه‌های باغات اولین نکته اینکه اگر پرونده به دادگستری رفت و حکم صادر شود، امکان لغو آن وجود ندارد و باید تا قبل از تشکیل پرونده جلوی آن گرفته شود.

  وی تصریح کرد: طبق قانون چاه‌هایی که قبل از سال ۱۳۸۵ حفر شده‌اند، مورد تأیید می‌باشند.

  نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس بیان داشت: متأسفانه برخی اقدامات باعث فرار سرمایه از شهرستان شده است و معلوم نیست چه افرادی نسبت به این موضوع پافشاری می‌کنند!

  سلیمی ادامه داد: سطح نمایشگاه بین‌المللی سنگ از سطح شهرستان بسیار بالاتر است و به تمام مردم شهر نیم ور این موضوع را تبریک می‌گویم و نگاه‌های افراد در زمینه سنگ به شهرستان معطوف شده است.

  وی تأکید کرد: این نمایشگاه را باید حفظ کرد و همه کمک کنند تا سال به سال بهبود یابد و وضعیت آن بهتر شود.

  نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس گفت: مجوزهای اولیه مرکز تحقیقات سنگ را در تهران اخذ کرده‌ایم و همه باید دست به دست هم داده و کمک کنیم تا این موضوع به سرانجام برسد.

  سلیمی همچنین افزود:‌ روشنایی ورودی شهر نیم ور و نمایشگاه بین‌المللی سنگ در اولویت قرار گیرد و بحث بلوار و آسفالت ورودی شهر نیمور نیز اصلاح شود، همچنین رمپ‌های ورود و خروج نمایشگاه مناسب نیست که باید اقدام اصلاحی انجام شود.

  به گفته وی در بحث جرایم سنگین مالیاتی برخی مسئولین در سطح استان مرکزی کار را گره زده‌اند اما مدیرکل جدید نگاه مثبتی دارد که امیدواریم مشکلات با نگاه مثبت رفع شود.

  • فارس