• به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، سید محمد حسینی بازرس نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در گفتگو با «ماهنامه حجار» اظهارداشت: نمایشگاه محلی برای تبادل نظرات و ارائه توانمندی هایی است که هر ساله اتفاق می افتد.

  وی با اشاره به تحولاتی که نمایشگاه برای منطقه به وجود می آورد گفت: اگر این نمایشگاه بتواند جایگاه خودش را به عنوان نمایشگاهی فراگیر باز کند باعث شکوفایی منطقه محلات و نیم ور نیز خواهد شد.

  بازرس نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در پاسخ به اینکه گمان نمی کنید این نمایشگاه برای بین المللی شدن با کمبودهایی روبه رو باشد اظهار داشت: اکنون به اندازه کافی فضای نمایشگاهی نداریم اما هر ساله فضای نمایشگاهی را گسترش می دهیم تا به اندازه دلخواه ما برسد به نوعی که بتواند پاسخگوی نیاز شرکت کنندگان باشد.

  وی با اعلام اینکه نمایشگاه سنگ ایران نیازمند هتل، دسترسی مناسب، باند فرودگاه، امکانات حمل و نقل مناسب و دیگر امکانات است تصریح کرد: این را قبول داریم که هنوز برای اقامت حاضران در نمایشگاه امکانات لازم وجود ندارد اما برای ایجاد این امکانات رایزنی هایی صورت گرفته و سرمایه گذارانی که به این نمایشگاه اهمیت بدهند وبخواهند این امکانات را ایجاد کنند وجود دارند.

  حسینی با اعلام اینکه نمایشگاه سنگ ایران توانسته است جایگاه خود را در اقتصاد کشور باز کند گفت: اگر افتتاحیه نمایشگاه را مورد بررسی قرار دهید خواهید دید که دیگر نمی توان این نمایشگاه را نادیده گرفت زیرا علاوه بر اینکه امکانات و فضای نمایشگاهی هر سال بهتر می شود مسئولان نیزهر سال اهمیت بیشتری به نمایشگاه می دهند. برای افتتاحیه نهمین نمایشگاه سنگ ایران وزیرصنعت، معدن و تجارت به همراه هیاتی عالی رتبه از معاونان وزارت خانه، استاندار، فرماندار، نمایندگان مجلس، ائمه جمعه و بسیاری از شخصیت ها حضور یافتند و این حضور گسترده اهمیت نمایشگاه را ثبات می کند.

  وی با تاکید بر اینکه دیکته نانوشته غلط ندارد گفت: وقتی کاری انجام نشود اشکلات آن مشخص نمی شود اما وقتی وارد عرصه می شویم و نمایشگاهی با این عظمت را برگزار می کنیم ایرادهای آن نیز مشخص می شود. سعی می کنیم برای سال آینده این ایرادها را برطرف کنیم و تاکنون نیز همین طور بوده و سال به سال وضعت بهتر شده است.

  بازرس نمایشگاه بین المللی سنگ ایران تمامی فعالان صنعت سنگ را مخاطب قرار داد و گفت: ما هیچ ادعایی نداریم و حاضر هستیم پیشنهادهایی که از سوی حاضران عنوان می شود را بررسی کنیم به همین دلیل از تمامی فعالان صنعت سنگ می خواهیم اشکلات را به ما بگویند تا برای سال آینده و در اولین فرصت آنها رفع کنیم.