• بهنام نیکفر مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های انجام شده مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران روز سه شنبه مورخه ۲۵/۷/۹۶ با حضور مقامات کشوری برگزار خواهد شد و در این مراسم مسئولین وزارت صنعت معدن و تجارت، مسئولین شهرستان محلات و استان مرکزی و روسای انجمن های صنعت سنگ و معدن ایران سخنرانی خواهند کرد.

    وی افزود: دومین سوله نمایشگاه سنگ ایران که ساخت آن به تازگی تمام شده در مراسم افتتاحیه و با حضور مسئولین و فعالان صنعت سنگ ایران مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

    وی تصریح کرد: غرفه داران از هم اکنون در سایت نمایشگاه حاضر شده و تلاش شبانه روزی خود را برای آماده سازی غرفه ها آغاز کرده اند. بسیاری از غرفه ها تقریبا آماده شده و برخی نیز در ابتدای مراحل ساخت هستند که به طور حتم تا پایان روز دوشنبه تمامی مراحل غرفه سازی نمایشگاه به پایان خواهد رسید.

    وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین نکات دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران ساخت غرفه های بسیار زیبا و شکیل دراین دوره از نمایشگاه توسط برخی غرفه داران است. برخی غرفه های موجود در نمایشگاه با تکیه بر آخرین روش ها طراحی و اجراء شده اند و به لحاظ ساخت و زیبایی بی نظیر هستند.

    وی تصریح کرد: امسال حضور ماشین آلات و کارخانجات سنگبری و سنگ کوپ و شرکت های خارجی و صنایع وابسته به صنعت سنگ به میزان ۴۰ درصد افزایش داشته است.

    وی ادامه داد: تلاش شده است تا حضور بازدیدکنندگان داخلی و خارجی با حداکثر میزان خود صورت پذیرد. برخی از تجار و بازرگانان بین المللی از هم اکنون در شهرستان محلات مستقر شده اند و در نمایشگاه حضور خواهند داشت.