• به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، حجت الاسلام تقی لطفی امام جمعه شهر نیم ور در مراسم اختتامیه یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران اظهار داشت: برگزاری و اجرای نمایشگاه سنگ ایران کار عظیمی است که هر سال با شکوه تر از سال قبل برگزاری می شود. از مسئولین کشوری، استاندار محترم و معاونین گرامی که در برگزاری نمایشگاه سنگ ایران همکاری داشتند تقدیر و تشکر می کنیم.

    وی تصریح کرد: برگزاری این نمایشگاه در راستای محقق شدن سیاست های کلان جمهوری اسلامی است. برخی گمان می کنند ما در بن بست قرار گرفته ایم اما ما در بن بست نیستیم، ما از ظرفیت و پتانسیل های بسیار بالایی برخورداریم که باید استفاده بهینه ای از این ظرفیت ها را در دستور کار قرار دهیم. بن بست مساله ای غیرواقعی است که دشمنان آن را به میان می آورند تا وضعیت را بد جلوه دهند.

    وی ادامه داد: می بایست از فرصت های بیشمار معادن و ذخایری که داریم به نحو مطلوب استفاده کنیم. متاسفانه در برخی موارد فرهنگ صرفه جویی مناسبی نداریم. باید در استفاده از ذخائر دقت های کافی صورت گیرد.

    وی گفت: در رابطه با نمایشگاه سنگ ایران و نحوه برگزاری آن چند نکته وجود دارد که عنوان می کنم: اولین نکته بحث تبلیغات و اطلاع رسانی است که در سطح شهرها و شهرستان ها باید گسترده تر باشد. همچنین استفاده بیشتر از توانایی ها و استعدادهای شهر نیم ور باید در دستور کار قرار گیرد. نمایشگاه سنگ ایران باید در مساله فرهنگ با جدیت بسیار بیشتری وارد عمل شود.

     ۰