• به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، علی زینی وند فرماندار شهرستان محلات در مراسم اختتامیه دهمین نمایشگاه سنگ ایران گفت: بخش خصوصی محلات بسیار توانمند در شهرستان فعالیت می‌کنند که نمونه اقدامات آنها در صنعت سنگ و گل به صورت محسوس مشاهده می‌شود.

    وی افزود: همگام با فعالان بخش خصوصی مسئولان شهرستان محلات اعم از ائمه جمعه، نماینده مردم در مجلس، فرماندار و سایر مدیران دغدغه توسعه شهر را دارند و به لطف اتحاد مسئولان کارهای شهرستان به خوبی در حال پیشرفت است.

    فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت های خود با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه سنگ بیان کرد: هیئت مدیره نمایشگاه می‌بایست بلافاصله بعد از اتمام نمایشگاه برای پیگیری کارهای این مجموعه و رفع نواقص آن برای برگزاری هرچه باشکوه تر نمایشگاه در سال آینده اقدام کنند.

    زینی وند با اشاره به راهکارهای افزایش تولید اظهار کرد: اگر فعالان اقتصادی به سمت استفاده از تکنولوزی روز حرکت کنند علاوه بر افزایش میزان تولید، در راه صادرات نیز گام برخواهند داشت.

    وی در بخشی دیگر از صحبت های خود با تقدیر از تلاش‌های اصحاب رسانه در طول ایام برگزاری نمایشگاه بیان کرد: رسانه ها و خبرنگاران به خوبی این نمایشگاه را پوشش خبری دادند که از آنها تشکر می کنم، هرچند این پوشش در بخش عمومی نمایشگاه با ضعف‌هایی روبرو بود که هیئت مدیره نمایشگاه باید برای سال آینده با برقراری ارتباط بیشتر با مدیران رسانه ملی زمینه پخش مستقیم از نمایشگاه در ایام برپایی این رخداد مهم را در دستور کار خود قرار دهند.

    • صبح محلات