• به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، حسین پورحسنی رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران ضمن تبریک به تمامی خبرنگاران کشور اظهار داشت: شغل و حرفه خبرنگاری یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین مشاغل کشور است. خبرنگاران همیشه و درهمه حال در خط مقدم اقتصاد کشور نقش آفرینی کرده اند. ارزش کار آنها برای رشد و توسعه اقتصاد این سرزمین هر روز بیشتر از پیش خود را نمایان می کند.

    وی افزود: مهمترین فعالیت های اقتصادی زمانی ارزش دو چندان پیدا می کند که در رسانه های مختلف و حتی رسانه های بین المللی به آن پرداخته شود و آن فعالیت مورد نقد و بررسی و تشویق قرار گیرد. بدون رسانه، بسیاری از فعالیت های اقتصادی راه به جایی نخواهند برد و موفق نخواهند بود.

    وی تصریح کرد: ارزش کار خبرنگاران و نویسنده هایی که در رسانه های مختلف مشغول به کارهستند آن قدر بالا است که نمی توان آن را با مادیات ارزشگذاری کرد چرا که تلاش و پیگیری این عزیزان در برخی موارد باعث شده تا مشکلی بزرگ از یک صنعت بزرگ که جمعیتی میلیونی درگیر آن هستند و به وسیله آن شغل امرار معاش می کنند حل شود و این مساله درجای خود بسیار ارزشمند است.

    وی ادامه داد: در حال حاضر رسانه های مختلف مهمترین پل ارتباطی بین فعالان اقتصادی و مسئولین مختلف هستند، بسیاری از مشکلات فعالان اقتصادی توسط خبرنگاران به گوش مسئولان رسانده و باعث می شود مسئولان خیلی زود در مورد برطرف کردن آن مشکل اقدامات لازم را انجام دهند. فعالان اقتصادی با کمک گرفتن از خبرنگاران در همه زمینه ها، می توانند موفقیت های بسیار چشم گیری را درحوزه اقتصاد تجربه کنند.

    وی ادامه داد: من از طرف نمایشگاه بین المللی صنعت سنگ ایران و تمامی فعالان صنعت سنگ ایران، از تمامی زحمات خبرنگاران عزیز که برای رشد و تعالی این مملکت زحمت می کشند تشکر و قدردانی می کنم.