• به‌ گزارش خبرگزاری سنگ ایران، محمد حلاجیان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات اظهار داشت: این نمایشگاه در ۱۰ کیلومتری جاده محلات به شهر نیم‌ور در در فضایی به مساحت ۹۰ هزار متر مربع، ۲۰ هزار متر مربع فضای سرپوشیده و ۷۰ هزار متر مربع در فضای باز ایجاد شده است.

  وی افزود: آخرین دستاوردهای حوزه سنگ‌های معدنی و تزئینی در زمینه‌های فرآوری سنگ‌های ساختمانی، معادن سنگ، ماشین‌آلات استخراج معدنی، قطعات‌و لوازم سنگ بری، معدن و ماشین‌آلات تخصصی‌و دیگر  صنایع وابسته به این صنعت در ۳۵۰ غرفه در معرض به نمایش قرار داده شده است.

  مدیراجرایی نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران تصریح کرد: در این نمایشگاه ۳۵۰ نفر از تجار و میهمانان خارجی از ۱۸ کشور حضور دارند.

  حلاجیان بیان کرد: حضور تجار کشورهای ایتالیا، چین، هند، ترکیه، اتریش، نروژ، آذربایجان، نیجریه، غنا، کونگو، عمان و کویت همچنین شرکت‌های تولیدکننده سنگ از برزیل از شرکت‌کنندگان دهمین نمایشگاه سنگ ایران هستند.

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه نمایشگاه بین‌المللی سنگ محلات کارنامه درخشانی در سنوات قبل داشته و شهرستان محلات قطب مهم تولید سنگ‌های ساختمانی است می‌توان گفت برگزاری این نمایشگاه در قلب ایران ظرفیت موثری در باز تعریف سیاست‌های معدنی و بازاریابی سنگ‌های ساختمانی دارد.

  مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران خاطرنشان کرد: فعالان حوزه معادن و صنایع وابسته و مصرف کننده با وجود شمار قابل توجهی از معادن سنگ اطلاع جامع از ظرفیت‌های معدنی کشور ندارند و باید گفت این نمایشگاه می‌تواند بهترین فرصتی برای ارائه داشته‌های و کسب تجربه در این حوزه باشد.

  حلاجیان عنوان کرد: این نمایشگاه تا ۲۸ مهرماه دایر دایر بوده و علاقمندان می‌تواند به منظور شرکت در نمایشگاه سنگ محلات در نمایشگاه ثبت نام کنند و برای ثبت نام آنلاین و جلوگیری ازاتلاف وقت به آدرس https://sabtnama.com/Events/10091/Register مراجعه کنند.

  • تسنیم